Výhody instalace bezdrátového rozhlasu v obcích

 

Věděli jste, že slovo rozhlas bylo použito poprvé teprve v roce 1924? Od prvního rozhlasu se technologie nenávratně posunula vpřed a s ní i tak běžné věci jako je obecní rozhlas. Jaké výhody tedy poskytuje bezdrátový rozhlas oproti tomu drátovému?

Inovované prostředí

Před pár lety se ještě muselo provádět z určitého místa živé vysílání, ale digitální doba poskytuje novou vlnu výhod. Rozhlas může obec nahrávat i vysílat přes mobilní telefon a to jak živě, tak pomocí již nahraného záznamu. Celý systém spolu lépe komunikuje a pomocí digitálního propojení je systém odolný proti výpadu proudu i poškození některých z hlásičů. Před voláním servisu na opravu poškození lze také využít služby vzdáleného servisu přes modem, který může ušetřit peníze a čas. Je extrémně jednoduché připojit do systému nové lokality a vysílače.

 

Přizpůsobené vysílače 

Další výhodou je skvělá možnost vysílání rozhlasu skrze konkrétní vysílače v předem určených lokacích. To snižuje zbytečný hluk v oblasti města, které se vysílání nemusí týkat. Vysílače mají schopnost, při plánovaném rozhlasu poslat potvrzení o průběhu vysílání, což usnadňuje jejich kontrolu.

 

Kvalita vysílání

Vzpomeňte si, jak probíhalo před dvaceti lety vysílání. Bylo mu špatně rozumět, často praskalo a museli jste hodně dávat pozor, abyste z hlášení něco měli. To se s bezdrátovým rozhlasem nestane, protože zvuk přenášený digitálně je čistý a bez praskání. 

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4