Tenisové zástěny

Rekonstruujete tenisové hřiště? Nebo naopak stavíte nové? Nezapomeňte na výběr dobré tenisové zástěny!

Z čeho jsou tenisové zástěny vyrobeny?

Tenisové zástěny se vyrábí z několika druhů materiálu - z pleteného polyethylenu, mPVC (jedná se o měkčené PVC folie), nebo také z HDPE (zde se jedná o polyethylen s vysokou hustotou). Všechny tyto materiály jsou kvalitní a odolné vůči vlivům počasí. Venku mohou být po celý rok. V případě mPVC je životnost delší než 10 let.

Využití tenisových zástěn

Jednou z výhod těchto zástěn je, že poskytují soukromí - není přes ně vidět. Standardně je jejich barva zelená, dá se však použít například i červená, modrá, černá... Díky tomu je možné tyto zástěny také použít k reklamnímu potisku. Můžete na ně také natisknout sponzory, kteří se podílí na tenisových turnajích či sponzorují tenisový klub. 

V České republice vyrábí tenisové zástěny řada firem. Mezi ně patří například Tennis EQ (E = Economy, Q = Quality), která působí na trhu již od roku 1992. Za tu dobu rozšířila portfólio svých služeb a nabízí také projektování, budování a komplexní vybavování sportovišť. Jedná se tedy o kvalitní firmu s relativně dlouhou tradicí a historií, která by určitě neměla uniknout Vašemu hledáčku v tomto odvětví služeb.  

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4