V čem spočívají výhody nano roušek

Pandemie koronaviru nás provází už řadu dlouhých měsíců. Bohužel to nevypadá, že bychom ji mohli brzy zamávat a to i přes začínající vakcinaci obyvatel. Stále je tedy důležité chránit nejen sebe, ale také lidi v okolí. Ochránit se můžete několika způsoby. Jedním z nich je nošení nano roušek.

V čem spočívá princip nano roušek?

Nano roušky jsou vyrobené ze speciálních nanovláken, které zvyšují účinnost roušky. Rouška, která je vyrobena z nanovlákna dokáže filtrovat mikroorganismy a zároveň je dobře prodyšná.

V čem jsou nano roušky lepší než roušky obyčejné

Nano roušky mají oproti klasickým jednorázovým řadu výhod:

  • jejich účinnost se neztrácí během skladování a při nošení vydrží až dvanáct hodin
  • dokáží zachytit až 99,9 % bakterií a virů
  • jsou vhodné pro alergiky
  • můžete je nosit i v létě
  • některé z nich je možné používat opakovaně, k jejich dezinfekci můžete využít i speciální dezinfekční prostředky na roušky

Jaké jsou druhy nano roušek

Nano roušky mohou být vyrobeny z různých druhů nanomateriálu. Nejčastěji jsou vyrobeny ze stříbra, mohou být ale také vyrobeny např. z teflonu.

Na internetu je řada obchodů, které prodávají nano roušky. Často jde o roušky vyrobené a dovezené ze zahraničí. Je proto důležité se ujistit, že se opravdu jedná o výrobek, který uvádí na svých stránkách. Nano roušky také vyrábí řada českých výrobců nano roušek. Jedním z nich je také PARTA Medica, na jejichž stránkách si můžete objednat nejen nano roušky, ale také roušky jednorázové a ochranné štíty.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4