Hydraulické čerpadlo se bez šroubení Walterscheid neobejde

hydraulické šroubení

Dlouho jsem přemýšlel, na jaké téma bychom se mohli zaměřit, až jsem dostal nápad. Říká vám něco hydraulika? Ano, správně, ještě aby ne. V tomto článku se zaměříme na hydraulická čerpadla a šroubení EATON WALTERSCHEID, které jsou nutné pro chod celého systému.

Co je to hydraulické čerpadlo

Jedná se o nezbytnost v případě hydraulického systému. Plní funkci oběhovou, tedy stará se o zajištění oběhu hydraulického oleje, který vykonává práci v podobě pohybu hydraulických válců nebo pohonu hydraulických motorů.

Parametry hydraulických čerpadel

Mezi stěžejní parametry čerpadel patří průtok a otáčky, tedy hodnota, která udává, kolik oleje je schopno do oběhu načerpat. Jako optimální otáčky čerpadla se považuje hodnota okolo 1.500 ot./min. Otáčky mohou ale kolísat na základě průtoku oleje v okruhu. V případě, že jsou otáčky nedostatečné, lze je zvýšit například pomocí převodovek s různými převodů.

Nepodceňujte výběr čerpadla a šroubení WALTERSCHEID

Pokud se poohlížíte po novém čerpadle, důležité je nepodceňovat správný výběr, protože i malá chyba později znamená vážný problém, který se může projevit na nefunkčnosti celého hydraulického systému. Proto je vhodné kontaktovat odborníky, kteří díky svým bohatým zkušenostem ví, jaké čerpadlo použít pro daný okruh.

hydraulické šroubení

Na internetu najdete mnoho e-shopů, které mají skladem opravdu značné množství čerpadel a příslušenství, zejména spojovací prvky nebo šroubení Walterscheid. Vždy si však daný obchod ověřte podle recenzí a zkušeností zákazníků, mnohdy se totiž ukáže, že spolupracují s dodavateli, kteří dodávají nekvalitní produkty, které vedou až ke zničení hydraulického systému. Proto se raději řiďte recenzemi než nízkou cenou. Zmínil jsem šroubení walterschied, které lze sehnat v těchto variantách:

  1. WALTERSCHEID - BSP závity
  2. WALTERSCHEID - JIC závity
  3. WALTERSCHEID - metrické závity
  4. WALTERSCHEID - NPT závity
  5. WALTERSCHEID ORFS závity

Pokud chcete někoho doporučit, zkuste společnost MHI servis spol. s.r.o.. Jedná se o společnost, která na našem trhu figuruje mnoho let a stačila si vybudovat stabilní klientskou i dodavatelskou základnu. Disponuje velkými skladovými a výrobními prostory. Portfolio produktů zahrnuje hydraulické hadice, hydraulické šroubení, hydraulické trubky a spoustu dalších prvků, jež využijete v oblasti hydrauliky nebo servisu.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4