Které firmy patří Babišovi?

Jak výhodně prodat firmu

Zajímalo vás někdy, co vlastně premiér Andrej Babiš vlastní? Pokud ano, jste na správně adrese, protože jsme se detailně podívali na majetek tohoto slovenského miliardáře. V jeho portfoliu například kromě gigantu Agrofert také figuruje dalších 250 menších společností.

Gigantický koncern Agrofert

Nynější premiér, exministr financí, a hlavně podnikatel Andrej Babiš je vlastníkem vlastníkem společnosti Agrofert, která je koncernem, sdružující asi přes dvě stovky dalších menších či větších firem, zabývajících se například chemií, zemědělstvím, potravinářstvím, lesnictvím, dřevařstvím, pozemních technologií, technikou, dopravou, obnovitelnými zdroji nebo medií.

Pokud vám číslo nic neřeklo a chcete konkrétní názvy, Babiš přímo ovládá například firmu Precolor, Precheza, Deza, Fatra, Synthesia, Lovochemie, Duslo (Slovensko), SKW Piesteritz (Německo), Kostelecké uzeniny, pekárny Penam nebo mediální agenturu Mafra, vydavatelství Mladá Fronta DNES, Lidových novin, portálu iDnes.cz nebo hudební TV Óčko a rádio Impuls. Pokud tedy chcete radu, jak výhodně prodat firmu, jedná se o odborníka na slovo vzatého.

Čapí hnízdo

Pokud to ještě nevíte, jedná se o unikátní resort, nabízející reprezentativní prostory pro pořádání konferencí, meetingů či různých jiných společenských akcí. Lokací je umístěn v krásné přírodě, přičemž zde můžete využít služeb ubytování, stravování, sportoviště nebo agroturistiky. Tato farma se nachází asi 50 km jihovýchodně od Prahy, konkrétně mezi městy Benešov a Olbramovice.

Nejvlivnější a druhý nejbohatší člověk

Premiér Andrej Babiš je podle časopisu Forbes jedním z nejbohatších občanů ČR. Jeho jmění dosahuje hodnoty 70 miliard českých korun a zařadil se na druhou příčku za velikána Petra Kellnera s investiční skupinou PPF. Pro představu má asi 255 miliard korun. Sám Babiš řekl, že se stal podnikatele pár let po revoluci, konkrétně v roce 1993 a za tu dobu vydělala přes 1,8 miliardy korun, přičemž na daních a pojištění státu zaplatit nemalých 310 a 27 milionů korun. Chcete podnikat jako Babiš a přidávat firmy do svého holdingu? Prohlédněte si firmy na prodej v tomto jednoduchém katalogu.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4