magazín o

(ne)plastech.

Fólie na světla – jak na tuning světel?

Termoplastické samolepící fólie na světla v různých provedeních jsou ideální volbou, pokud si chcete nebo potřebujete změnit či vylepšit barvu reflektorů aut, světel i nejrůznějších lamp. Mimo snadnou aplikaci také nabízí řadu dalších výhod. Jednou z nich je například velmi dobrá odolnost nebo nulová absorpce světla a jeho dosahu. Jednoduchý tuning dokáže rázem změnit původní vzhled během chvíle. A díky velkému množství barev si můžete snadno vybrat třeba tu svou oblíbenou.

Číst dál...

3 dôvody prečo využiť polykarbonátové dosky

Polykarbonátové dosky sú moderné stavebný materiál, ktorý sa dnes hojne používa k stavbe napr. Skleníkov. Poznáte všetky dôvody, prečo sú tak obľúbené?

Číst dál...

Tenisové zástěny

Rekonstruujete tenisové hřiště? Nebo naopak stavíte nové? Nezapomeňte na výběr dobré tenisové zástěny!

Číst dál...

Materiál vhodný nielen pre zastrešenie

Materiálov, ktoré sa v stavebníctve každým rokom používajú, je viac než dosť. Vzhľadom k tomu, že v poslednej dobe si získali aj v našich končinách drevostavby rôznych druhov, opäť si získava svoje miesto na slnku drevo, ale to neznamená, že by sa nepoužívali zároveň aj syntetické suroviny, napríklad aj v kombinácii s prírodnými materiálmi.

Číst dál...

Nová fasáda - klidně sklo nebo plast

Pokládáte si otázku jakou vybrat fasádu? Pokud ano, jistě víte, že odstínem to nekončí. Na trhu jsou totiž různé druhy fasádních systémů a také dekorací, tedy fasádních profilů, díky kterým se dokážete odlišit od sousedů.

fasádní profily

Číst dál...

Plastové vlnovky – levné krytiny

Pro co se vůbec polykarbonát používá? Jeho využití a využití polykarbonátových desek je především využíváno tam, kde je potřeba bezpečného zasklení, přičemž je třeba si zachovat tepelně izolační vlastnosti.

Číst dál...

Jaké čerpadlo si vybrat?

čerpadla od Helíska

Obecně rozlišujeme jen pár druhů čerpadel. Každé je samozřejmě jedinečné ve své funkci a také ve způsobu použití. Oběhovým čerpadlem určitě nebudeme nasávat septik a povrchové čerpadlo je téměř zbytečné, pokud chceme dostat vodu ze studni. Jaké čerpadlo je tedy vhodné pro Vaše požadované použití? Chcete třeba čerpat plast z oceánů?

Číst dál...

Lineární vedení s profilovou kolejnicí: Klíčový prvek pro přesný a plynulý pohyb

V moderních technologiích, kde je klíčová přesnost a plynulost pohybu, hraje lineární vedení s profilovou kolejnicí nezastupitelnou roli. Tato inovativní technologie umožňuje přesné a stabilní pohyby ve strojích a zařízeních v mnoha průmyslových odvětvích, od CNC strojů po lékařské přístroje. Pojďme se podívat na to, k čemu přesně slouží a jaký má význam.

Číst dál...

Jak si vybrat vhodnou termovizi

Termovize je zařízení, které umožňuje uživatelům vidět v temnotě. Termovize využívá k detekci elektromagnetické záření. Díky tomu umožňuje spatřit člověka nebo zvíře, případně další objekty, nejen ve tmě, ale také v mlze nebo dešti. Další možností, jak vidět v noci je využití noční vidění. To na rozdíl od termovize využívá zbytkové světlo. V tomto článku se však budeme zabývat termovizi a parametry, které jsou důležité při jejím výběru.

Číst dál...

V čem spočívají výhody nano roušek

Pandemie koronaviru nás provází už řadu dlouhých měsíců. Bohužel to nevypadá, že bychom ji mohli brzy zamávat a to i přes začínající vakcinaci obyvatel. Stále je tedy důležité chránit nejen sebe, ale také lidi v okolí. Ochránit se můžete několika způsoby. Jedním z nich je nošení nano roušek.

Číst dál...

Jaké možnosti máte, pokud chcete převést obchodní podíl?

Ať už je váš důvod k převodu obchodního podílu jakýkoliv (může se např. jednat o převod nástupcům, kteří budou mít za úkol firmu vést v následujících letech), můžete k němu využít několik způsobů. Nejčastěji je využívána smlouva o převodu obchodního podílu a o zprostředkovatelská smlouva o převodu obchodního podílu.

Person Using Calculator on Brown Wooden Surface

Číst dál...

Aký druh pracovnej plošiny je pre vás vhodný?

pracovná plošina

Premýšľate nad kúpou vecí, ako je pracovná plošina, ale neviete, na ktorý druh sa zamerať? V tomto článku vám predstavíme rozdiely medzi jednotlivými druhmi a aké sú ich výhody.

Číst dál...

Prečo si zaobstarať solárne panely?

V posledných rokoch boli solárne panely hojne propagované ako spôsob ekologickej produkcie elektrickej energie. Má naozaj dôvod si ich kupovať?

Číst dál...

Kde byste měli vyhledávat podnikové poradenství?

Uvažujete, že si založíte z karantény podnik? Nebo přemýšlíte o jeho předání, zrušení či pozastavení a nevíte si rady? Poradíme vám, kde sehnat odbornou pomoc.

Číst dál...

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4